Diabetes informatie voor Polen – Cukrzyca informacje dla Polski

Wiedza nt zdrowego odżywiania i zwalczania plagi cukrzycy; jest tak manipulowana, że przekłada się na rosnącą liczbę zachorowań na cukrzycę oraz plagę otyłości. Należy jednak zachować rozsądek i poznać realia. Czyli, pamiętajmy i zakodujmy sobie raz na zawsze, w naszej świadomości oraz pamięci, że odżywienie własnego organizmu to baza w oparciu o którą realizujemy aktywność życia.

Należy zatem zapamiętać, że POWODEM  ZACHOROWAŃ na cukrzycę typu 2 jest spożywanie każdej bez wyjątku MĄKI (pęknięcia wiązań międzycząsteczkowych w strukturze skrobi, jako negatywny SKUTEK MIELENIA zboża na mąkę) oraz CUKRU białego spożywczego. Ludzie, którzy nie spożywają tych dwóch produktów zwyczajnie NIE CHORUJĄ NA CUKRZYCĘ TYPU 2. WYPADA  to wreszcie  LUDZIOM  powiedzieć !!!.

Mózg odżywia się glukozą. Wobec tego najlepszym dla mózgu paliwem jest Chleb typu KR-IRL (80% NISKICH węglowodanów), a więc tych które nie skutkują powstaniem tej zabójczej choroby, dając jednocześnie energię przez 4-5 godz. Puenta: cukrzycę typu 2 tworzą mąka i cukier biały spożywczy. Wystarczy ich nie spożywać, to wówczas możliwości zachorowania na cukrzycę typu 2 = 0%

Zwalczenie cukrzycy typu 2, jej objawów również uregulowanie poziomu cukru we krwi tworzy realizacja wiedzy, której mało kto realnie chce przestrzegać, a która to wiedza skutkuje ulgą oraz wyleczeniem.
Ta wiedza ROZWIĄZUJE !! problem nadwagi i otyłości, również cukrzycy typu 2,  przekazem na stronie internetowej, ADRES:  www.magdalirl.com.pl

Jest to ewenement w skali kraju i całej Europy. Niezwykle ważna jest też treść z książki pt.: PORADNIK  ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku.Znajdują się w niej unikatowe tabele żywieniowe tzw. Indeks Żywieniowy tj. IŻ produktu. Chleb typu KR-IRL stanowi aktualnie o wartości zdrowia oraz szczupłej prawidłowej sylwetce. Jest w nim ogromna energia i czystość biologiczna produktu zarazem.

Obecnie mało kto, o tym w Polsce wie. O swoje zdrowie musimy przecież zadbać sami. To wtedy je wygramy!

Wszelkie natomiast choroby związane z otyłością i cukrzycą  typu 2 pominiemy, jeśli wyeliminujemy otyłość. Aby tego dokonać należy spożywać Chleb typu KR-IRL oraz żywność wg wartości tzw. Indeks Żywieniowy, tj. IŻ produktu. Jemy bez większych zahamowań, smacznie i dużo, a przede wszystkim energetycznie oraz BEZ UCZUCIA  GŁODU. Zmęczenie jest nam wtedy obce, a kreatywność myślenia zaskakuje nas samych. Zdrowiejmy i szczuplejmy zarazem !!

Takie odżywianie NIE JEST  DROGIE, a wręcz  WYJĄTKOWO  TANIE, ponieważ zjadamy wówczas mniej drogich produktów, i to dlatego; że  Chleb typu KR-IRL syci niewyobrażalnie przez 4-5 godz., ELIMINUJĄC  GŁÓD, a gwarantuje przy tym odżywienie  BIOLOGICZNIE  WZORCOWE !!.

NIE możemy być GŁODNI !!. Jeśli nie potrafimy opanować głodu to żadna DIETA nie ma SENSU !!.
Ta wiedza to puenta pozytywnego i energetycznego życia, którego jakość należy NIEZWŁOCZNIE poprawić.
Spróbujmy tak jeść, a optyka postrzegania rzeczywistości będzie dla nas nowym wartościowym doznaniem.

I. G. Wrocław

REAGEER OP DIT BERICHT

Vul een reactie in ajb
Vul hier je naam in